Ceník

Pokud by sis chtěl pronajmout chatu Kukačku, určitě oceníš ceník.

V ceně pronájmu chaty je zahrnuta elektřina, takže částka je konečná.

Cena pronájmu pro neorganizované skupiny

• Víkend – minimální cena za chatu 2000 Kč/víkend. (počítej prosím, že se počítá částka 120 Kč/osoba/noc)
  • Víkendem se rozumí pronájem, který zahrnuje noc z pátku na sobotu a ze soboty na neděli.
  • Členové střediska Kyjov 400 Kč/noc. (během víkendu i v týdnu bez ohledu na počet osob).

(I když přijedeš jen na jednu noc, chata je již obsazena defacto na celý víkend a nikdo další nemůže přijet na celý víkend, proto je cena nastavena takhle. Raději tu můžeš zůstal i druhou noc, práce, ryby i počítač na Tebe počkají)

• Týden – základní cena za chatu 4000 Kč/týden
  • Týdnem se rozumí pronájem, který trvá 7 dní a 7 nocí, může začínat kterýmkoliv dnem v týdnu o prázdninách, prosím, plánujte pronájem od soboty do soboty
  • Mimo víkend je základní cena 500 Kč/noc

Slevy ze základní ceny pronájmu pro organizované skupiny (oddílové akce atp.)

• Členové střediska Kyjov 60 Kč/os/noc (minimálně 360 Kč/noc)
    • 2000 Kč/týden bez ohledu na počet osob
    • Členové Junáka 80 Kč/os/noc (minimálně 560 Kč/noc o víkendu)
      • 2500 Kč/týden (+ dle počtu osob) (Neplatí pro soukromé akce)
  • Jiné dětské organizace 100 Kč/os/noc (minimálně 700 Kč/noc o víkendu)
    • 3000 Kč/týden ( + dle počtu osob) (Neplatí pro soukromé akce)

Pronájem chaty pouze na jednodenní akci bez přespání je možné po předchozí domluvě 100 Kč /akce nebo drobná brigáda.

Cenu pronájmu je možno dále ovlivnit několika způsoby, rád se Vám o nich zmíním.

• Každý skautský oddíl, ve kterém je některá u následujících výchovných kategorií: vlčata, světlušky, skauti, skautky a roveři a rangers, střediska Kyjov (Jednička, Podchřibáci, Trojka, Švestka, SRK k datu 1.1. 2021). Může jedenkrát ročně využít chatu na víkend zdarma, pod podmínkou, že se bude jednat o oficiální skautskou akci oddílu a vedoucí akce bude chtít na Kukačce po domluvě se správcem realizovat vhodnou brigádu společně s dětmi (cca 60 až 120 minut práce na osobu), kdy správce chaty určuje adekvátnost – umýt jedno okno nepostačí, pokud by došlo k porušení (nerealizování brigády, zablokování termínu bez účasti a omluvy), tyto výhody pro daný oddíl propadají, dokud nedojde k nápravě.
  • Napiš si o brigádu a sleva může být Tvoje, i když nejsi členem skautského střediska Kyjov, skaut nebo jiný pozemšťan.
  • Osoby nad 12 (tzn. 13. a každá další osoba) se započítávají pouze za 50% ceny
  • Děti do 6 let zdarma (nelze klesnout pod minimální částku za noc)