Podpořte nás

Chata Kukačka nám slouží primárně jako základna pro skautské akce a sklad materiálu. Její provoz, údržba a opravy jsou zajištovány dobrovolnicky, ostatně jako veškerá skautská činnost pro děti a mládež. Jelikož jsme nezisková organizace, je naše činnost financována pouze z příspěvků svých členů, ze státních dotací, případně za podpory obcí, kraje a dárců.

Postupně se snažíme Kukačku lépe vybavovat a rekonstruovat, což vyžaduje materiální vybavení a potřebné finanční prostředky. Pokud byste byli schopni darovat nebo levně sehnat následující materiál, ozvěte se prosím správci chaty.  Darovaný materiál či vybavení může být i starší a použitý, který už doma nevyužijete – prosíme však jen funkční a bezpečné věci.

Za veškerou pomoc děkujeme!

Aktuálně sháníme:

• kuchyňské vybavení (talířky, příbory, skleničky)
  • kominík
  • nůžky na živý plot
  • benzinová (el. ) sekačka na trávu
  • deskové hry
  • palivové dřevo
  • koberec

Proběhlé rekonstrukce

2016

• rekonstrukce elektřiny – nový venkovní hlavní elektroměrový rozvaděč a pomocný rozvaděč, nový přívod do rozvaděče v chatě, rozšíření venkovních rozvodů, 2 nové venkovní světla, nové rozvody v garáži, nový přívod do koupelny

• rekonstrukce elektřiny – nový rozvaděč v chatě, příprava na nový přívod