Rezervace

Pokud chceš vyrazit na Chatu Kukačku, nebrání tomu nic jiného než rezervace, takže rychle vyplň formulář a můžeš balit krosnu či tornu. 🙂

Pro rezervaci termínu, prosím, vyplň formulář níže a emailem obdržíš další podrobnosti.

Jen stručně shrnu, že pro rezervaci termínu je požadována platba nevratné zálohy ve výši 500 Kč za rezervaci na účet skautského střediska Kyjov, VS platby obdržíš emailem po vyplnění formuláře.

Výše uvedené neplatí pro oddíly střediska Kyjov a členy skautského střediska Kyjov. Oddíly střediska Kyjov tedy neplatí zálohu za pobyt.

V případě, že dojde v procesu rezervace ke kolizi termínů, rozhoduje čas odeslání formuláře. Následně je prostor pro zaplacení zálohy, pokud by nebyla do týdne uhrazena na účtu, může být termín uvolněn dalším zájemcům.

Doplatek za pronájem je možné platit převodem na účet střediska Kyjov, po ukončení pronájmu Vám zašleme fakturu.

Pokud dopředu víte, kolik Vás bude, můžete celou částku uhradit předem.